Tere tulemast! 

Meil on väga hea meel, et valisid meid oma partneriks ja ootame juba põnevusega, et Sinuga koostööd teha.

Siin lehel saad teada, kuidas täpselt hakkab meie igapäevane koostöö toimuma: kuidas sisestada tellimusi, kuidas muudatusi paluda, kuidas kinnitada, tühistada tellimusi jne.

Sinu bränd : Logo, värvid, fondid...

Sujuvama koostöö nimel soovitame Sul saata meile oma brändi ja/või toote logo(d), värvid, fondid ning kõik muu, mis on vajalik, et tagada Sinu brändile alati ühtne stiil. Nii on meil vajalikud asjad alati käepärast ja Sinu tellitavad kujundustööd bränditruud.

Loe rohkem ≫

Tellimuse esitamine : Kas E-mail või ActiveCollab?

Tellimuste esitamiseks on Sul kaks valikut. Kui Sinu konto on üles seatud, saadame Sulle unikaalse e-maili aadressi, millele saad hakata saatma oma tellimusi ja kogu suhtlus käibki läbi e-maili. Teine variant on kasutada meie projektijuhtimis tarkvara ActiveCollab, mis annab oluliselt parema ülevaate töös projektidest, muudatuste soovidest jne.

Loe rohkem ≫

Muutmine ja kinnitamine :

Siin on Sul samuti kaks valikut, kas teha seda e-maili teel või läbi meie projektihaldus programmi, kus on ka kõik Sinu brändimaterjalid ja tellimuste ülevaade. Lisaks anname mõned näpunäited, kuidas anda efektiivselt tagasiside.

Loe rohkem ≫

Tellimuse tühistamine :

Mõnikord ikka asjaolud muutuvad ja võib olla ei olegi enam seda asja, mis tellitud sai, vaja. Sellisel juhul soovitame selle tellimuse tühistada, mitte lasta disaineril aega tühja raista. Siis saab ta kiiremini Sinu järgmise ja olulisema tellimuse kallale asuda.

Loe rohkem ≫

Tellimuste tähtsusjäjekord :

Lähtume alate loogikast, et kõige vanem tellimus on kõige tähtsam. Teisisõnu, kui lisad uue tellimuse ja Sul juba on enne seda mõned tellimused parasjagu töös, liigub uus tellimus ootel tööde nimekirja lõppu. Vajadusel saad seda järjekorda ise muuta.

Loe rohkem ≫

Kus on valmis asjda?

Siin särab meie projektijuhtimise programm kõige eredamalt. Kes see ikka viitsib e-maili hunnikutes tuhnida ja otsida “seda kaks nädalat tagasi tehtud flyerit”? ActiveCollab programmis on kõik Sinu tellimused mugavalt ja ülevaatlikult ühes kohas.

Loe rohkem ≫

Rauno Kitsing

Projektijuht

Tere! Mina olen Rauno ja aitan Sind kõigis Disainiguruga seotud küsimustes. Meie eesmärk on pakkuda Sulle professionaalset graafilist disaini koos suurepärase klienditeenindusega.

Oma konto haldamine

Oma konto andmeid saad vaadata ja muuta Halda kontot alt. Seal saad muuta oma parooli, aadressi, valitud paketti jne.

Arveldamine ja arved

Ka kõik Sinu tellimuse ja valitud paketi info on leitav Sinu konto alt. Arveid saad vaadata ja alla laadida Siit.

Kas vajad millegagi abi?

Võta meiega julgelt ühendust

 Tel: 50 78 499