Meist

Disainiguru on loodud, et aidata Sul saavutada paremaid tulemusi läbi hea graafilise disaini. Olgu selleks visiitkaart või

facebook kampaania, meie eesmärk on, et Sinu kommunikatsioon oleks läbiva stiiliga, mõjuv ja näeks hea välja.

MISSIOON

Meie eesmärk on pakkuda egovaba ja meeldiva klienditeenindusega professionaalset graafilise disaini teenust, ilma metsikute arveteta.

VÄÄRTUSED

Sõbralikkus – Meie klient on nagu meie parim sõber. Usume, et suhtlus on vähemalt sama oluline, kui disainifailid, mida Sulle toodame.

Ausus – Meie hinnapoliitika on selge ja lihtne. Mingeid kõrvalkulusid ei lisandu ning täidame alati oma lubadused.

Efektiivsus – Meie tööeetika alustaladeks on täpsus ja kiirus. Püüame alati täita oma klientide soovid võimalikult täpselt ja aega raiskamata.

Lisaks kõrgetasemelise teenuse pakkumisele on meie eesmärk koolitada ja arendada järgmise põlvkonna disainereid, et sillutada neile teed Eesti reklaami- ja disainimaailma.

Disainiguru sai alguse vajadusest teha professionaalne graafiline disain kättesaadavaks kõigile, kes seda vajavad. Traditsiooniliselt võisid sellega kahjuks kaasneda kas suured arved, pikad vaidlused, kehv klienditeenindus või kõik korraga. Vabakutselisi kasutades kaasnes alati hirm, kas ta äkki kaob ära.

Kõik Disainiguru disainerid on palgal täistööajaga – nii garanteerime Sulle alati teenuse kättesaadavuse ja parima kvaliteedi. Kui mingil põhjusel ühe disaineriga klapp kõige paremei ole, saame alati leida Sulle sobilikuma. Kuigi kogemus näitab, et mida rohkem ühe disaineriga koostööd teed ja suhtled, seda paremini õpib ta Sinu vajadusi tundma.

Eriti kasulik on Disainiguru ettevõtetele, kellel on jooksvalt vaja graafilist disaini (bännerid, sots. meedia materjalid, e-maili turundus, presentatsioonid jne). Meie teenusega kaob ära pidev stress, mis kaasneb disaineri töötundide ja disainimuudatuste lugemisega. Telli palju vaja, kuumakse on ikka sama.

KUIDAS…

Disainiguru on draama-vaba. Sa ei pea raiskama oma aega, et internetiavarustest ise disainerit leida. Ei pea tingima, ei pea ise katsetama, ei pea ootama pakkumist, ei pea ootama, millal asjad saad, ei pea vaidlema, ei pea kartma, et disainer kaob ära. Mõnus ju?

KELLELE…

Saame aidata nii väikeseid kui suuri ettevõtteid. Väikeettevõtted vajavad ka pidevat disainimaterjali, kuid tihti ei ole neil selle jaoks eelarvet. Suurettevõttel võib olla oma disainer palgal, aga kas tema aega on kõige otstarbekam kulutada näiteks ikoonide disainimisele või millelegi strateegilisemale?

100% rahulolu garantii

Proovi meie teenust riskivabalt! Kui Sa ei ole teenusega esimese 14 päeva jooksul rahul või näed, et see ei ole Sinu jaoks, kanname Sulle 100% kuutasu tagasi.

Alusta kohe ja ole järjepidev

Ei ole olemas reklaami- või turundustrikki, mida teha ainult ühe korra ja millest piisaks igaveseks eduks. Ainuke tõeline “nipp”, mis töötab, on järjepidev ja stiilitruu turundamine.

Leia endale sobilik pakett ja alusta tööd oma disainiguruga juba täna.

KONTAKT

Võta meiega julgelt ühendust.
Saada meile kiri kõrvalolevalt vormilt või info[ät]disainiguru.ee

9 + 8 =