Tellimuse esitamine

Selleks on Sul kaks valikut: ActiveCollab projektijuhtimise keskkond või unikaalne e-maili aadress.
E-maili juhised on all pool: kliki siin

Tellimuse sisestamine ActiveCollab-is

Kui Sinu konto on üles seatud, saadame Sulle meie projektijuhtimise keskonda liitumiskutse. Ligipääsu loomisel soovitame mugavuse mõttes kasutada sama e-maili ja parooli, mida kasutasid paketti tellides.

Peale konto loomist avaneb Sinu töölaud. Erinevad tellimuste etapid on juba eelloodud ja saad hakata sisestama oma projekte.

Vaikimisi on töölaud nimekirja formaadis. Kui soovid tabelivaadet, saad seda paremalt nurgast muuta (vaata õpetust all pool).

Tellimuse sisestamiseks kliki “UUED TELLIMUSED” all “Add a Task to This List” ja sisest oma projekti nimi ning kirjelda oma soovid. Vajadusel lisa ka failid või pildid.

NB! Mitte sassi ajada üleval asuva lilla nupuga “Add a Task”.

Töölaua vaate muutmine

Sul on võimalik valida kahe töölaua paigutuse vahel. Kui soovid oma töölaua vaadet muuta nimekirja vaatest tabelivaateks, saad seda teha paremalt ülevalt nurgast (vaata alumist pilti).

Tabelivaate eelis on, et omad paremat ülevaadet projektide hetkeseisust ja saad enda kinnitatud projekti VALMIS tabelisse lohistada.
NB! Eelnevalt muudab projektide staatust ainult Sinu disainer.

Töölaua vaatega muutub ka tellimuse sisestamise viis

Uue tellimuse sisetamiseks kliki lillat kirja “Add a task”, sisesta projekti nimi ja vajuta lillat nuppu “Add task”.

Seejärel kliki loodud projekti nimel, mis avab uue akna. Kliki avanud akna paremal üleval nurgas pliiatsi märgikest, et lisada oma projekti kirjeldus ja vajadusel failid.

Vaata piltidega juhendit all pool:

Tellimuse esitamine E-maili teel

Kui Sinu konto on üles seatud, saadame Sulle meie projektijuhtimise keskonda liitumiskutse.

Palun loo endale sinna keskkonda konto, isegi kui Sa ei plaani seda kasutama hakata. Nii saame luu sulle unikaalse E-maili aadressi, kuhu oma tellimused edastada. Ligipääsu loomisel soovitame mugavuse mõttes kasutada sama e-maili ja parooli, mida kasutasid paketti tellides.

Kui sa ei soovi meie projektijuhtimise keskkonda kohe kasutama hakata vaid soovid oma tellimusi sisesta pigem E-maili teel – saada meile sooviavaldus peale ActiveCollab konto loomist: info [ät] disainiguru.ee

Seejärel saadame Sulle unikaalse E-maili aadressi millele saad hakata edastama oma tellimusi kasutades oma tavapärast E-maili aadressi ja keskkonda.

Kas vajad millegagi abi?

Võta meiega julgelt ühendust

 Tel: 50 78 499